Szkolenie Marki Larens
Dlaczego warto wprowadzić do swojego salonu kosmeceutyki.?

W nowych, ulepszonych produktach z serii Larens Professional znajdziemy jedynie naturalne konserwanty, które nie tylko spełniają swoją funkcję: tj. zabezpieczają produkt przed działaniem mikroorganizmów, ale także poprawiają wchłanianie substancji aktywnych oraz nawilżają skórę.
Będąc na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, a także wyprzedzając rynek, postanowiliśmy postawić na bezpieczne kompozycje zapachowe, zupełnie pozbawione substancji alergennych. Substancje te nie wykazują toksyczności, nie wywołują reakcji alergicznych, są całkowicie bezpieczne i zupełnie naturalne.

Larens Professional ingrediencje były najwyższej jakości, wprowadzane w wysokich (ale i optymalnych) stężeniach oraz w takich połączeniach, by synergistycznie wspierały, a nie wykluczały swoje działania.

Liposomal Collagen Complex to czysty kolagen zamknięty w dwuwarstwie lipidowej, który dociera do głębokich warstw skóry i dostarcza naturalnych włókien kolagenu i frakcji peptydów bezpośrednio do miejsc uszkodzeń w skórze, odbudowując ją od wewnątrz.
Czym są bioaktywne peptydy rybie?
Są to białka naturalnego pochodzenia (skóry rybie), odgadujące potrzeby organizmu w danej chwili. W Biopeptide Complex najczęściej występują łańcuchy złożone z 7 do 29 aminokwasów.

Jak działają bioaktywne peptydy rybie?
W zależności od swojej struktury pełnią w organizmie różne funkcje: sygnałowe, rozkurczające, transportowe. Jak wykazują badania, peptydy zawarte w Biopeptide Complex są bezpośrednio związane ze zwiększeniem aktywności białek szoku termicznego HSP, znanych także jako ,,białka opiekuńcze”. Białka te naturalnie występują w organizmie, a aktywują się w stresogennych dla niego sytuacjach, jak: stan zapalny, przerwanie ciągłości skóry, odmrożenia czy oparzenia – to sprawia, że skóra regeneruje się na znacznie szybszym poziomie.Skorzystaj z oferty ratalnej.
Zapraszam do kontaktu
☎️795713316